Gel Plus 100ml

Gel pre mastnú pleť so sklonom k akné. Odporúčané v rámci nočnej starostlivosti

15% kyselina glykolová

  • ŘADA: PREČISTENIE - REFINE
  • TYP PLETI:Mastná pleť so sklonom k akné
  • PROFIL PACIENTA:mastná pleť,pleť náchylná k nedokonalostiam,Nadmerný lesk,rozšírené a upchaté póry,Jemné linky a vrásky,Tmavé škvrny od akné,Pleť poškodená slnkom,Pseudofolliculitis barbae
  • HLAVNÍ BENEFIT:Vyhladenie hrubej textúry pleti, zjednotenie pigmentácie. Je vhodný pre elimináciu vrastania fúzov a chĺpkov.
  • TECHNOLOGIE:AHA kyseliny
  • KÓD PRODUKTU:Vyhladenie hrubej textúry pleti, zjednotenie pigmentácie. Je vhodný pre elimináciu vrastania fúzov a chĺpkov.
Kód Název Cena Dostupnost Množství
8203 Gel Plus 100ml
Gel pro mastnou pleť se sklonem k akné. Doporučeno v rámci noční péče
0,00 €   na cestě 0

 

Vysoko účinný gél vhodný hlavne na mastnú pleť so sklonom k tvorbe akné. Je však možné ho použiť aj na odstránenie suchej a zhrubnutej pokožky. Odporúča sa ho používať v rámci nočnej starostlivosti o pleť. Môže sa používať na pokožku tváre ale aj na telo (napr. dekolt, na drsnú a zrohovatelú pokožku na lakťoch a pätách).

Hlavné účinné látky: 15% kyselina glykolová

Objem: 100 ml

pH 4,1

Aplikujte na partie tváre, prípadne na iné oblasti jedenkrát denne po dobu 2 týždňov a potom dvakrát denne. Pred aplikáciou ošetrovanú oblasť vždy dokonale očistite. V prípade používaní v rámci dennej starostlivosti odporúčame používať krém s ochranným faktorom.

Aqua (Water), Alcohol Denat., Glycolic Acid, Propylene Glycol, Ammonium Hydroxide, Polyquaternium-10, Tetrasodium EDTA.

Související produkty